Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

інтерфейс:довідники:довідник_касові_апарати

Довідник "Касові апарати"

Пункт меню

“Довідник”-“Касові апарати”

Для чого використовується

Пункт меню використовується для налаштування та керування касовими апаратами серії MINI-T (MINI-T400, MINI-T51, MINI-T61) як у нефіскальному, так і фіскальному режимі через Інтернет чи локальну мережу:

 • передача на апарат імені товару, ціни, штрих-коду, кількості;
 • отримання чеків (продажу, повернення) з касових апаратів у систему.

Після отримання даних з касових апаратів, програма Unipro автоматично створює документ “Продажі/Реалізації товарів та послуг” згідно з кожним отриманим чеком.

До касового апарату можна підключити ваги та сканер штрих-кодів. У такому виконанні комплекс підходить для автоматизації магазину.


Сфери використання

 • Автоматизація невеликого магазину, аптеки, мобільної кав'ярні, кіоску, МАФу, “острівців” у торгових центрах, готелю, медичного закладу, точки продажу акцизної продукції (тютюн, алкоголь);
 • Кафе, їдальні з самообслуговуванням;
 • Біснеси, де фіскальний апарат за видом діяльності є обов'язковим, також є необхідність передавати дані про продаж до бухгалтерії.;
 • Швидке та зручне програмування касових апаратів через інтернет;
 • Автоматизація обліку вже існуючої мережі точок продажу з касовими апаратами.

Як користуватися

Касові апарати серії MINI-T (MINI-T400, MINI-T51, MINI-T61) зберігають у своїй пам'яті всі надруковані чеки. Ці чеки вони можуть періодично надсилати на заданий комп'ютер. Також вони можуть отримувати прайс-листи із заданого комп'ютера для самопрограмування (список товарів із цінами, штрихкодами).

Касові апарати можуть працювати у двох режимах: нефіскальному режимі з вимкненою фіскальною пам'яттю та законно використовуватися для внутрішнього обліку (у такому режимі передача даних до податкової служби відключена та дані передаються лише на комп'ютер) та фіскальному режимі.

Якщо потрібно отримати дані про продаж, оператор/бухгалтер в обліковій програмі натискає кнопку “Отримати продаж”, програма звертається до заданого комп'ютера за списком чеків, отримує чеки та формує документи про продаж.

Якщо потрібно запрограмувати касові апарати новими товарами та цінами, оператор/бухгалтер натискає “Надіслати прайс-листи” та облікова програма передає на сервер список товарів.

Касовий апарат налаштовується на передачу даних на заданий комп'ютер, налаштовується з яким періодом зв'язуватися із заданим комп'ютером передачі звітів і отримання прайс-листа (від 10 хв). Апарат передає дані у фоновому режимі, тобто не заважає касиру здійснювати продажі.

Касир у будь-який момент може в ручному режимі додатково надіслати звіти на заданий комп'ютер та отримати прайс-лист для програмування апарата.

Візуальна схема роботи

Що потрібно для роботи

 • Касовий апарат;
 • Комп'ютер-сервер (можливо звичайний офісний комп'ютер);
 • Програма “ШЛЮЗ касових апаратів”, вона встановлюється на сервер;
 • Облікова програма Unipro. Вона встановлюється на окремий комп'ютер або сервер;
 • Програма “UNSDLL” - це модуль/бібліотека зв'язку облікової програми з програмою “ШЛЮЗ”. Вона встановлюється на комп'ютер із обліковою програмою.
інтерфейс/довідники/довідник_касові_апарати.txt · Востаннє змінено: 2022/06/30 13:33 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki