Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

службові:налаштування_бонусної_системи

Налаштування накопичувальної бонусної системи

Для чого використовується

Програма Unipro за замовчуванням має потужний функціонал створення бонусної програми для клієнтів.

Бонусна програма - вид програми лояльності, при якому при здійсненні покупки покупцеві замість знижки нараховуються бонуси (бонусні бали), які він може використовувати як знижку при здійсненні наступних покупок.

Також бонусну систему, за наявності накопичених бонусів у клієнта, зручно використовувати для округлення суми платежу готівкою, зараховуючи дрібні гроші з бонусного рахунку.

Налаштування правил нарахування бонусів/знижок та їх розміру здійснюється всього за чотири кроки, що робить бонусну та знижкову систему програми Unipro однією з найпотужніших на ринку та водночас дуже простий у налаштуванні.

Інформація про роботу та налаштування Системи знижок у програмі Unipro тут.


Створення бонусних/знижкових карток клієнтів

Для запуску бонусної/знижкової системи необхідно підготувати карти клієнтів. При закритті (оплаті) чека програма Unipro перевірятиме бонусні/знижкові правила та нараховуватиме бонуси/знижки на такі карти.

За допомогою опції “Створити нових клієнтів” кнопки “Створити”довіднику "Контрагенти"), можна додати до довідника контрагентів потрібну кількість унікальних клієнтів для бонусної/знижкової системи. За допомогою Звіту "Партнери (номенклатура)" можна вивантажити список штрихкодів клієнтів для замовлення виготовлення пластикових карток зі штрихкодом або магнітною смугою.

Створення окремого "Бонусного рахунку"

Щоб програма могла коректно зберігати накопичені бонуси, в організації, яка буде обрана “Основний” налаштуваннях торгової точки, потрібно створити окремий “Бонусний рахунок”.

Додавання типу оплати "Бонуси"

В налаштуваннях торгової точки додати вид оплати “Бонуси” для списання бонусів клієнтів.

Створення бонусних правил

У пункті меню “Сервіс” - “Система бонусів та знижок” створити необхідні правила та умови нарахування бонусів.

Крок 1. Ім'я, Активація

Крок 2. Дії

Крок 3. Умови

Крок 4. Винятки


Контроль створеного правила


Порядок роботи в екрані касира/офіціанта

Програма розпізнає введення даних із клавіатури та введення за допомогою сканера штрих-кодів або зчитувача магнітних карток. Карту клієнта можна сканувати/зчитувати у будь-який момент роботи, оскільки програма спочатку шукатиме штрихкод у довіднику товарів, а якщо його там немає – у довіднику партнерів. Якщо збіг знайдено у довіднику партнерів, у полі “Клієнт” підставиться відповідний клієнт.

При оплаті чека програма покаже стан бонусного рахунку клієнта та дозволить списати бонуси у будь-якій доступній кількості.

службові/налаштування_бонусної_системи.txt · Востаннє змінено: 2022/08/26 15:58 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki