Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

інтерфейс:сервіс:система_знижок_бонусів

Система знижок/бонусів

Пункт меню

“Сервіс”-“Система знижок та бонусів”

Для чого використовується

Програма Unipro має потужний функціонал для створення системи знижок та бонусної програми для клієнтів.

Бонусна програма – вид програми лояльності, при якій при здійсненні покупки покупцеві замість знижки нараховуються бонуси (бонусні бали), які він може використовувати як знижку для здійснення наступних покупок. Бонусну програму за наявності накопичених бонусів у клієнта зручно використовувати для округлення суми платежу при оплаті готівкою, списуючи з бонусного рахунку дрібні суми.

Система знижок – вид програми лояльності, при якій при здійсненні купівлі покупцю, згідно з заданими умовами знижкової системи (оборот клієнта, сума чека, кількість товару в чеку, ціна товару, дата та час документа тощо), надається знижка на певні товари в чеку чи весь чек.

Також у системі знижок можна зафіксувати певну знижку у % для клієнтів або додати додатковий товар у чек за дотриманням заданих правил.

Як налаштувати

Як налаштувати та включити бонусну програму описано у статті“Налаштування накопичувальної бонусної системи”. Нижче буде детально описано налаштування системи знижок та особливостей управління її правилами та умовами.

Налаштування правил нарахування знижок та бонусів здійснюється всього за чотири кроки, що робить знижкову та бонусну систему в програмі Unipro однією з найпотужніших на ринку, і в той же час, дуже простий у налаштуванні.

У програмі може бути необмежена кількість знижкових та бонусних правил, черговість перевірки яких задається номером по порядку в таблиці знижок (від 1 до N). Відповідно можуть бути ситуації, коли перше правило нараховує знижку/бонуси, а наступне за ним їх скасовує або змінює.


Створення бонусних/знижкових карток клієнтів

Для запуску системи знижок потрібно підготувати знижкові карти клієнтів. При закритті (оплаті) чека програма Unipro перевірятиме знижкові правила та нараховуватиме знижки на такі карти. За допомогою опції “Створити нових клієнтів” кнопки “Створити”довіднику "Контрагенти") можна додати до довідника контрагентів потрібну кількість унікальних клієнтів для знижкової/бонусної системи.

Використовуючизвіт "Партнери (номенклатура)" можна вивантажити список штрих-кодів клієнтів для замовлення виготовлення пластикових карт зі штрих-кодом або магнітною смугою.

Видачу карт клієнту рекомендується здійснювати з внесенням даних клієнта (ім'я, телефон, дата народження) у програму. Це може робити як адміністратор із заповнених анкет, так і касир безпосередньо з“Екрана касира” у момент видачі картки.

Крок 1. Ім'я, Активація


Крок 2. Дії


Крок 3. Умови


Крок 4. Винятки


Приклади налаштування правил

Фіксовані знижки

Найпростішою системою знижок є фіксовані знижки, наприклад: Platinum - 30%, Gold - 20%, Silver - 10%. У такому разі потрібно створити в програмі та замовити три різні типи дисконтних карток. Те, як створити клієнтів, описано у статті Довідник "Контрагенти/Партнери"


Накопичувальні знижки


Знижки на групу товарів чи товар


Happy hours (Щасливі години)


Знижки на день народження


інтерфейс/сервіс/система_знижок_бонусів.txt · Востаннє змінено: 2022/06/28 19:31 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki