Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

інтерфейс:сервіс:підключення_торговельного_обладнання

Підключення торгового обладнання

Пункт меню

“Сервіс”-“Торговельне обладнання”

Для чого використовується

Меню “Торгове обладнання” використовується для налаштування додаткових функцій та зручного підключення периферійного обладнання до програми. Кожна закладка в меню має назву, яка відповідає типу обладнання або функціональним параметрам.


Закладка "Основні параметри"

“Основні реквізити” - дані, які будуть підставлятися за замовчуванням у документи продажу або повернення під час операцій через екран касира/офіціанта.

У разі використання дисконтної/знижкової системи, при зчитуванні картки клієнта в полі “Партнер” замість партнера з основних налаштувань буде підставлятися відповідний клієнт із бази.

“Типи оплат” використовуються для додавання рахунків/кас, доступних для проведення оплат через екран касира/офіціанта. Також у таблиці типів оплат можна додати “Назва для відображення”, і таким чином спростити їхню ідентифікацію касиром/офіціантом.

Зверніть увагу, що тип оплати “В борг” додається окремою кнопкою. Цей вид оплати вимагає ідентифікації клієнта та недоступний для основного партнера. Також при оплаті “У борг” програма створює реалізацію товарів та послуг, але без документа оплати, формуючи таким чином заборгованість клієнта. Обов'язок клієнта можна подивитися в “Екрані касира/офіціанта”.


“Режим роботи” - вибір схеми роботи об'єкта: торгової точки або кафе/ресторану.

Головною відмінністю роботи програми в режимі “Кафе/ресторан” є можливість використовувати Прічек, прив'язка замовлення клієнта до столу та екран офіціанта, з відповідним функціоналом (поділ замовлення, перенесення столу, модифікатори для страв тощо).

У режимі “Магазин/фастфуд” прив'язки замовлення до столу немає, “Прічек” не друкується.

Панелі екрану касира/офіціанта рекомендується перебудувати в режим торгівлі або громадського харчування відповідно.

“Груповання товарів” використовується для управління відображенням та печаткою однакових товарів у замовленні на екрані касира/офіціанта.

“Групи товарів” дозволяє додати групи товарів з довідника товарів, які будуть доступні для вибору на екрані касира/офіціанта.

“Зали/столи” дозволяє додати столи та зали з довідника,які будуть доступні для вибору на екрані офіціанта.


Закладка "Поділ чека"

Докладно налаштування розділення чека читайте на сторінці:"Налаштування розділення друку чека на чекових/фіскальних принтерах".


Закладка "Принтери чеків/Фіскальні реєстратори"

Докладно про додавання в систему та налаштування принтерів та фіскальних реєстраторів читайте на сторінці: "Налаштування розділення друку чека на чекових/фіскальних принтерах".


Закладка "Ваги для простого зважування"

Підключення ваги для простого зважування дозволяє організувати зручний продаж вагового товару без його попереднього маркування.

Програма стандартної конфігурації вже підтримує більше 20 моделей ваг. Жодних додаткових драйверів для ваг встановлювати не потрібно.

Також передбачено одночасне використання кількох ваг із робочого місця товарознавця/адміністратора.

Покази з ваг натискання клавіші “F5” на клавіатурі або кнопки “Ваги” в “Екрані касира” будуть підставлятися в полі “Кількість” товару. Якщо в картці товару у полі штрихкод знаходиться маска вагового штрих-коду (28aaaaawwwwwc), при додаванні такого товару в чек програма автоматично зчитуватиме масу з ваг і підставлятиме її в полі “Кількість”.

У документах бек-офісу “Надходження товарів”, “Реалізація товарів” є окрема кнопка “Ваги” для роботи з ваговими товарами. Перші ваги у списку додатково передають дані та за натисканням кнопки “F5”.


Закладка "Ваги з друком етикетки"

Попередньо всі ваги з друком етикеток на об'єкті об'єднати в одну локальну мережу. Всім вагам присвоїти унікальну статичну IP-адресу та додати їх до списку «Ваги з друком етикеток».

Список ваг, що підтримуються, з друком етикеток постійно оновлюється. Жодних додаткових драйверів для ваг встановлювати не потрібно, оскільки програма керує вагами безпосередньо за протоколом.

Як правильно створити базу товарів з артикулами для ваг описано тут >>

Після додавання нових товарів до бази чи зміни інформації в існуючих товарах, всіваги потрібно перепрограмувати.


Закладка "Індикатори клієнта"

Закладка дозволяє підключити до програми індикатор покупця. Ніяких додаткових драйверів для індикаторів не потрібно встановлювати, оскільки програма керує обладнанням безпосередньо за протоколом. Список індикаторів клієнта постійно оновлюється.

Зверніть увагу! При підключенні індикатора фіскальних апаратів серії MG по HTTP-протоколу, налаштування його з'єднання повинні збігатися з налаштуваннями самого фіскального реєстратора в закладці“Принтери чеків та фіскальні реєстратори”.


Закладка "Сканери штрих-коду COM"

Закладка дозволяє підключити до програми сканери штрих-кодів та зчитувачі магнітних карт з інтерфейсом RS-232 (COM-порт).

Cканери штрих-кодів та зчитувачі магнітних карт з USB інтерфейсом не вимагають підключення та встановлення драйверів, оскільки розпізнаються операційною системою автоматично.


Закладка "Платіжні термінали"

У програмі передбачена автоматична передача суми замовлення платіжний термінал при виборі способу оплати “Карта”.

В даний час функція знаходиться у розробці та тестуванні.


Додаткові можливості

інтерфейс/сервіс/підключення_торговельного_обладнання.txt · Востаннє змінено: 2023/03/30 13:43 повз iserbin

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki