Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

обмін_даними_з_іншими_системами:обмін_даними_універсальний

Обмін даними (універсальний)

Пункт меню

“Сервіс”-“Обмін даними”-“Універсальний обмін даними”

Для чого використовується

Функція обміну даними дозволяє вивантажити дані із програми обліку Unipro в JSON-файл, який надалі може бути оброблений іншими обліковими програмами.

Сформований JSON-файл також можна завантажити прибуткову накладну у програмі Unipro(обробляється лише номенклатура та документи приходу за вказаний період). Цю функцію зручно використовувати при одержанні товару на незалежних точках одного бізнесу з одного віддаленого складу, на якому фасується та створюється номенклатура товарів (секонд-хенд, м'ясне виробництво тощо).

У разі використання імпорту JSON-файлу у прибуткову накладну, на віддаленому складі потрібно створити прибуткову накладну, в якій виконати операції створення номеклатури, формування ціни та вказівки кількостей. Після створення прибуткової накладної сформувати JSON-файл та передати його на точку разом із товаром.

Як користуватися

У поточній редакції програми можна вказати лише тимчасовий період для вивантаження та шлях для збереження файлу. У файл передаються всі довідники та документи за вибраний період. Після натискання кнопки “Вивантажити дані у файл” програма сформує JSON-файл.

Формат обміну даними

Опис формату обміну даними JSON: Формат обміну даними JSON.

обмін_даними_з_іншими_системами/обмін_даними_універсальний.txt · Востаннє змінено: 2022/07/27 15:23 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki