Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

вступ:загальні_характеристики_unipro

Зміст

Загальні характеристики Unipro

Компанія Уніпро розробила програмне забезпечення Unipro, виходячи зі свого багаторічного досвіду у сфері автоматизації торгівлі, сфері обслуговування, ресторанного бізнесу, складських об'єктів. Впродовж понад 10 років ми працювали з різними програмами, відзначали мінуси та плюси кожної з них, професійно порівнювали їх та створили одну з найкращих програм для обліку на ринку України.

Unipro дозволяє автоматизувати наступні робочі місця:

 • Власник/Директор магазинау/кафе/ресторану/фастфуду;
 • Бухгалтер;
 • Комерційний директор;
 • Товарознавець;
 • Касир;
 • Менеджер по закупці;
 • Комірник;
 • Керуючий рестораном;
 • Адміністратор торгівельного залу;
 • Офіціант;
 • Бармен;
 • Технолог виробництва.

Наявність усіх необхідних документів, звітів, довідників для оперативного обліку

На сьогодні в програмі Unipro доступні такі документи:

 • Рахунок-фактура на оплату;
 • Попереднє замовлення постачальнику;
 • Прибуткова накладна;
 • Видаткова накладна;
 • Внесення залишків;
 • Акт списання;
 • Акт інвентаризації;
 • Накладна на переміщення;
 • Накладна на повернення;
 • Прибутковий касовий ордер/вхідне платіжне доручення;
 • Видатковий касовий ордер/вихідне платежне доручення;
 • Екран касира;
 • Виробництво/рецепти.
 • Список звітів для аналітики (постійно додаються нові):
 • Звіт з продажу товарів (посекундна деталізація);
 • Взаєморозрахунки з контрагентами, коротка та деталізована форма;
 • Залишки товарів на складах;
 • Рух товарів по складах;
 • Звіт з номенклатури, прайс-листи;
 • Рух грошових коштів;
 • Деталізований звіт виробництва, з фільтрами та параметрами;
 • Системний журнал подій для контролю персоналу.


Коробковий продукт "все в одному"

Ви купуєте весь функціонал, який вже розроблено нами, навіть якщо не будете використовувати деякі функції. Відповідно, всі модулі з максимальною функціональністю включені у вартість без подальшої оплати за додаткові функції, обробки, підключення обладнання тощо.

Можливість вести детальний облік за кількома юридичними особами в одній базі:

Наприклад, якщо у Вас на об'єкті одна юр.особа продає підакцизні товари, друга-звичайні, наша програма дозволяє дуже зручно і детально вести облік обох в одній базі даних. Також передбачено поділ друку чеків, з можливістю прив'язки до кожної юр.особи, складу, групи товарів.

З нашою програмою у Вас ніколи не буде пересортів, нестач та надлишків. Всі операції протестовані разом з нашими клієнтами, та обрано найоптимальніший алгоритм роботи.


Робота програми Unipro без наявності інтернету

На відміну від модних зараз “хмарних” рішень програма обліку Unipro може працювати автономно.

Пам'ятайте, що дані “хмари” дуже часто доступні для розробників софту, і вони можуть використовувати цю інформацію проти Вас.


Робота програми в режимі мережи (мережа до 100 комп'ютерів)

Unipro є системою автоматизації “мережевих” роздрібних структур (гастрономів, мінімаркетів, магазинів самообслуговування, фастфудів, кафе), складських та ресторанних комплексів.

Також є можливість налаштування бізнес-схеми, за якої власник підключається до свого магазину через інтернет та контролює його роботу віддалено, при цьому не заважаючи продавцям працювати.

Інтелектуальна бонусна та накопичувальна програма лояльності дозволяє будувати різні алгоритми надання знижок та бонусів та, відповідно, збільшувати продажі.


Система паролів та прав рівня доступу користувачів до об'єктів програми

Програма має спеціальний пункт меню “Налаштування прав користувачів”, який дозволяє дуже гнучко настроїти ролі персоналу в системі та заборонити/дозволити доступ різних категорій користувачів до кожного типу документів або довідників. Для налаштування прав не потрібен великий досвід роботи з комп'ютерними системами і не потрібні навички програмування. Також у програмі вже є налаштовані стандартні типи користувачів: “Власник”, “Адміністратор/Товарознавець”, “Касир/Офіціант”.

Доступ кожного користувача за унікальним паролем гарантує надійний захист бази даних від помилок та зловживань, а також дозволяє забезпечити узгодженість дій різних користувачів у бізнесі, систематизувати та підвищити прозорість бізнес-процесів компанії.


Системний журнал подій

Програма автоматично веде лог-файл всіх дій користувачів з детальним описом змін. У журналі подій користувач має можливість використовувати різні параметри та фільтри для зручнішої роботи, а також друкувати та експортувати дані в Excel-форматі.

Цей журнал подій дозволяє знайти помилку, зроблену користувачем, знайти “крайнього” або “нечистого на руку” співробітника, а також докорінно припинити бажання персоналу займатися шахрайством та крадіжками.


Дерево зв'язків для кожного документа

Унікальний візуальний інструмент, який дозволяє перевірити ланцюжок документів для кожної операції. Ця функція дозволяє товарознавцю/оператору додатково перевірити себе, а також дає можливість зручно шукати помилки в обліку.


Вбудований редактор для друку цінників (підтримка принтерів А4 та принтерів етикеток)

Можливість легко змінювати дизайн цінників, вибирати товари вручну з бази товарів та автоматично друкувати цінники з “Прибуткової накладної”, як з урахуванням кількості товару, так і без урахування. Тобто, якщо необхідно наклеїти штрих-коди на всі товари, що прийшли на склад, потрібно лише натиснути одну кнопку.

Цінники можна друкувати на листах А4 на звичайному принтері, а також будь-яких принтерах етикеток.


Імпорт довідників товарів, а також документів з Excel

Якщо у Вас є накладні від постачальників в електронній формі або база товарів з іншої програми, завантаження цих даних у програму обліку Unipro займе не більше ніж 1 хвилину.

Завантаження накладних дозволяє суттєво скоротити час введення приходу в базу, а також зменшити кількість помилок, які може зробити оператор під час введення даних;


Підтримка рецептів продукції. Складні рецепти з вкладеністю до 100 підрецептів

Можливість створювати рецепти на продукцію використовується для зручності ведення обліку у ресторанах, кафе та частково у торгівлі. Загальний принцип роботи з рецептами наступний: при створенні страви використовується калькуляційна картка, з якої переносяться інгридієнти до складу цієї страви. При виробництві та продажу цієї страви зі складу автоматично списуються інгредієнти.


Безкоштовні необмежені в часі оновлення програми

Оскільки наша компанія постійно удосконалює програму Unipro, стабільно виходять її оновлення. Також, оскільки програма має унікальну модульну структуру, оновлення одного модуля не впливають на стабільність роботи інших модулів (наприклад, у разі оновлення модуля “Інвентаризація” користувачу не варто турбуватися про працездатність модуля “Прихід товарів”, ці модулі не мають критичних точок зіткнення).


Вбудований ергономічний торговий екран касира/офіціанта/бармена

Спеціально розроблений швидкісний “Mouse-free” інтерфейс для касира, а також ергономічний сенсорний інтерфейс“Touch screen” для офіціанта.

Експериментально доведено, що робота касира лише на клавіатурі, без використання мишки, загалом прискорює роботу каси на 35%.

У наш час більшість розробників не приділяють цьому уваги, і часто можна бачити касирів, які користуються двома пристроями – клавіатурою та мишею. Найчастіше це недолік розробників програми, які не звернули увагу на розробку інтерфейсу касира.

Ми ж гарантуємо, що Ваш касир через 1 годину навчання роботі з нашою програмою використовуватиме лише клавіатуру.


Можливість використовувати нефіскальні/фіскальні касові апарати як робоче місце касира, а програму Unipro як "бек-офіс"

Рішення підходить для автоматизації невеликого магазину, аптеки, мобільної кав'ярні, кіоску тощо.

До касового апарату можна підключити ваги та сканер штрих кодів, у такому виконанні комплекс вдало підходить для магазину.

Підходить усім, хто хоче отримувати дані про продажі автоматизовано і у кого немає великого навантаження на касовий апарат (один чек у кілька хвилин і рідше), наприклад: готелі, медичні установи, точки продажу акцизної продукції (тютюн, алкоголь, слабоалкоголь).


Великий спектр торгового обладнання, що підключається

Програма підтримує роботу з будь-якими USB-сканерами штрих-кодів, принтерами чеків, принтерами друку штрих-кодів, офісними принтерами. Також програма працює на POS-терміналах, підтримує фіскальні реєстратори, електронні ваги, тощо.

Скріншоти

вступ/загальні_характеристики_unipro.txt · Востаннє змінено: 2022/03/16 20:22 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki