Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

інтерфейс:сервіс:налаштування_друкованих_форм

Налаштування друкованих форм

Пункт меню

“Сервіс”-“Налаштування друкованих форм”

Для чого використовується

Редактор друкованих форм FastReports надає користувачеві зручні засоби розробки зовнішнього вигляду друкованої форми/чека/этикетки і дозволяє відразу виконати попередній перегляд.

Інтерфейс дизайнера виконаний на сучасному рівні з використанням панелей інструментів, розташування яких можна змінювати на свій смак.

Як користуватися

Всі шаблони документів знаходяться в папці documents (C:\UniproSoftware\UniproRetail\vX.XX.XX\documents). У редакторі потрібно відкрити потрібний шаблон, внести зміни та зберегти його без зміни імені файлу.


Повний посібник користувача по роботі з Редактором друкованих форм FastReports надається розробником, компанією Fast Reports, та доступний за адресою:

https://www.fast-report.com/documentation/UserMan-ru/index.html

Компанія Уніпро рекомендує використовувати редактор друкованих форм лише у найпростіших випадках - зміну розміщення елементів, додавання статичного тексту до друкованої форми, переклад статичного тексту іншою мовою тощо.

У випадках, коли потрібно створити унікальний дизайн чека, нову друковану форму, шаблон етикетки тощо, звертайтесь до відділу техпідтримки клієнтів за контактами, вказаними на сайті https://unipro.ua/.

інтерфейс/сервіс/налаштування_друкованих_форм.txt · Востаннє змінено: 2022/06/28 18:11 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki