Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

інтерфейс:документи:переміщення_товарів

Переміщення товарів між складами

Пункт меню

“Документи”-“Переміщення товарів”


Для чого використовується

Документ “Переміщення товарів” призначений для оформлення та фіксації передачі товарів між різними складами, які створені у програмі для зручності ведення обліку.

Документ “Переміщення товарів” впливає на облік: зменшує кількість товарів на складі, з якого виконується переміщення, та збільшує їх кількість на складі, куди переміщуються товари.


Як користуватися

Головний екран журналу Переміщення товарів виводиться у вигляді таблиці з основними атрибутами документів.

Над списком документів міститься додаткова функціональна панель для керування журналом. Більшість функцій цього списку можуть бути викликані за допомогою гарячих клавіш, комбінації яких написані прямо на самих кнопках.

У журналі документів активне замовлення виділяється вказівником (чорний трикутник у крайньому лівому полі у списку документів), на одному з полів активного замовлення знаходиться курсор (це поле виділено сірим кольором).


Функції у Журналі "Переміщення товарів"

 • Створити - створити новий порожній документ;
 • Змінити - змінити активний документ (редагуватиметься активний документ зі списку);
 • Копіювати - створити копію активного документа;
 • Видалити - помітити документ на видалення (Зверніть увагу, позначений документ із системи не зникає, його видно у списку, але зі статусом “Видалений”);
 • Фільтр за датою - використовується для фільтрації документів журналу за потрібним тимчасовим періодом. Після встановлення діапазону дат потрібно натиснути кнопку “Оновити”;
 • Оновити - оновити журнал документів. Використовується після встановлення часового періоду для ввімкнення фільтра за датою або для ручного оновлення журналу (наприклад, у випадках, коли були внесені зміни до документів з іншого робочого місця));
 • Дерево зв'язків - показує всі документи, пов'язані з активним документом;
 • Задіяти для - створити необхідний документ на основі активного документа;
 • Відбір - фільтр, який дозволяє відібрати всі документи за вибраним полем журналу (Номер, Сума документа, Партнер, Склад, Організація, Номер вхідного документа, Користувач). Фільтр багаторазовий дозволяє по черзі відбирати документи за декількома параметрами.;
 • Вимкнути відбір - повністю скидається фільтр відбору;
 • Друк списку - вивести на екран підготовлений для друку Журнал переміщень.

Під панеллю функций знаходиться Рядок пошуку, за допомогою якого можна легко знаходити документи в журналі за будь-якими запитами.


Створення нового переміщення товарів

Після натискання кнопки “Створити” програма відкриє форму для створення нового документа.

Поля “Організація”, “Зі Складу” програма заповнює автоматично, використовуючи реквізити, з якими було створено попередній документ у програмі, поле На склад потрібно вказати оператору. У полі “Оператор” підставляється ім'я активного користувача (того, хто виконав вхід до програми).

Якщо поля “Організація”, “Зі Складу” відрізняються від тих, що підставила програма, їх можна легко змінити. Для цього потрібно натиснути кнопку […] наприкінці будь-якого поля та вибрати необхідні дані з відповідних довідників.

У полі “Зі складу” вказується склад, з якого проводиться переміщення товару, а в полі “На склад” вказується той склад, на який надходить товар.

У полі “Ім'я товару/послуги” можна вводити: Ім'я товару, Код товару або Штрихкод.

Також можна вибрати потрібні товари з “Довідника Товарів”, клацнувши мишкою на кнопку, позначену цифрою 1.

У полі “Кількість” вводиться кількість товару, що переміщується.

Поля “Код”, “Штрихкод” у цьому документі є інформаційними, вони не доступні для редагування та введення.

Поле “Примітка” є службовими, і його можна використовувати на розсуд користувача для спрощення та систематизації обліку, а також для зв'язування первинної (паперової) документації з програмою.


Додаткові можливості

Функція "На підставі"

Використовуючи функцію “На підставі”, можна надрукувати етикетки на товар, що переміщується (за допомогою опції “Друк цінників”) або ж створити інший обліковий документ, пов'язаний з даним.


Друк документа

Для друку переміщення товарів на папері формату А4 необхідно натиснути кнопку “Друк” внизу документа. Програма відкриє екран попереднього перегляду документа, де потрібно натиснути іконку “Друк”, вибрати принтер та натиснути “ОК”.


Надсилання документа на e-mail

Для того щоб відправити документ електронною поштою, його попередньо потрібно зберегти в файл на диск комп'ютера, а потім прикріпити до листа.

Для цього необхідно натиснути кнопку “Друк” (так само як при друку замовлення), програма відкриє екран попереднього перегляду документа. У цьому екрані потрібно зберегти документ у відповідному форматі (ми рекомендуємо використовувати PDF).

інтерфейс/документи/переміщення_товарів.txt · Востаннє змінено: 2022/05/27 16:05 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki