Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

інтерфейс:документи:оприбуткування_товарів

Оприбуткування товарів

Пункт меню

“Документи”-“Оприбуткування товарів”


Для чого використовується

Документ “Оприбуткування товарів” призначений для оформлення оприбуткування товарів на різні склади, що створені у базі даних.

Документ “Оприбуткування товарів” впливає на облік організації в програмі - збільшує кількість товарів на тому складі, на який виконується оприбуткування.


Як користуватися

Головний екран журналу Оприбуткування товарів виводиться у вигляді таблиці з основними атрибутами документів.

Над списком документів міститься додаткова функціональна панель для керування журналом. Більшість функцій цього списку можуть бути викликані за допомогою гарячих клавіш, комбінації яких написані прямо на самих кнопках.

У журналі документів активний документ виділяється вказівником (чорний трикутник у крайньому лівому полі у списку документів), на одному з полів активного документа знаходиться курсор (це поле виділено сірим кольором).


Функції у Журналі "Оприбуткування товарів"

 • Створити - створити новий порожній документ;
 • Змінити - змінити активний документ (редагуватиметься активний документ зі списку);
 • Копіювати - створити копію активного документа;
 • Видалити - помітити документ на видалення (Зверніть увагу, позначений документ із системи не зникає, він видно у списку, але зі статусом “Видалений”);
 • Фільтр за датою - використовується для фільтрації документів журналу за потрібним тимчасовим періодом. Після встановлення діапазону дат потрібно натиснути кнопку “Оновити”;
 • Оновити - оновити журнал документів. Використовується після встановлення часового періоду для ввімкнення фільтра за датою або для ручного оновлення журналу (наприклад, у випадках, коли були внесені зміни до документів з іншого робочого місця));
 • Дерево зв'язків - показує всі документи, які мають зв'язок із активним документом;
 • Задіяти для - створити необхідний документ на основі активного документа;
 • Відбір -фільтр, який дозволяє відібрати всі документи за вибраним полем журналу (Номер, Сума документа, Партнер, Склад, Організація, Номер вхідного документа, Користувач). Фільтр багаторазовий, дозволяє по черзі відбирати документи за декількома параметрами;
 • Вимкнути відбір - повністю скидається фільтр відбіра;
 • Друк списку - вивести на екран підготовлений для друку Журнал оприбуткування.

Під панеллю функций знаходиться Рядок пошуку, за допомогою якого можна легко знаходити документи в журналі за будь-якими запитами.


Створення нового оприбуткування товарів

Після натискання кнопки “Створити” програма відкриє форму для створення нового документа.

Поля “Організація”, “Склад” програма заповнює автоматично, використовуючи реквізити, з якими було створено попередній документ у програмі. У полі “Оператор” підставляється ім'я активного користувача (того, хто виконав вхід до програми).

Якщо поля “Організація”, “Склад” відрізняються від тих, що підставила програма, їх можна легко змінити. Для цього потрібно натиснути кнопку […] наприкінці будь-якого поля та вибрати необхідні дані з відповідних довідників.

У полі “Склад” вказується склад, на який проводиться оприбуткування товару.


У полі “Ім'я товару/послуги” можна вводити: Ім'я товару, Код товару або Штрихкод.

Також можна вибрати потрібні товари з “Довідника Товарів”, клацнувши мишкою на кнопку, позначену цифрою 1.

У полі “Кількість” вводиться кількість товару, що оприбутковується.

Поля “Код”, “Штрихкод” у цьому документі є інформаційними, вони не доступні для редагування та введення.

Поле “Примітка” є службовими, і його можна використовувати на розсуд користувача для спрощення та систематизації обліку, а також для зв'язування первинної (паперової) документації з програмою.


Додаткові можливості

Функція "На підставі"

Використовуючи функцію “На підставі” можна надрукувати етикетки на оприбуткований товар (за допомогою опції “Друк цінників”) або створити інший обліковий документ, пов'язаний з даним.


Друк документа

Для друку документа на папері формату А4 необхідно натиснути кнопку “Друк” внизу документа. Програма відкриє екран попереднього перегляду документа, де потрібно натиснути “Друк”, вибрати принтер і натиснути “ОК”.


Надсилання документа на e-mail

Для того щоб відправити документ електронною поштою, його потрібно зберегти в файл на диск комп'ютера, а потім прикріпити до листа.

Для цього необхідно натиснути кнопку “Друк” (так само, як при Друку документа), програма відкриє екран попереднього перегляду документа. У цьому екрані потрібно зберегти документ у відповідному форматі (ми рекомендуємо використовувати PDF-файл).

інтерфейс/документи/оприбуткування_товарів.txt · Востаннє змінено: 2022/05/27 16:05 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki