Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

службові:групове_редагування_зміщення_кодів

Групове редагування (зміщення) кодів товарів

Для чого використовується

При створенні бази товарів, особливо при імпорті товарів різних постачальників з Excel-файлу, може виникнути ситуація, коли коди товарів сильно відрізнятимуться один від одного. Наприклад, довжина одних кодів може бути 3-4 символи, а інших 10-15; деякі товари можуть мати літери у своєму коді або надто багато нулів перед значним кодом.

Коли коди товарів використовуються як артикули товарів, їх можна залишити без змін. (Код може бути цифровим і символьним, довжиною до 255 знаків, що дозволяє записувати в нього артикул постачальника).

Але у разі використання ваги з печаткою етикетки (фасувальних, торгових, самообслуговування) всі коди штучних товарів в базі рекомендується починати з 30 000. Коди від 1 до 199 рекомендується зарезервувати під ваги самообслуговування, а коди від 200 до 29 999 - під вагові товари (додаткову інформацію щодо створення бази товарів можна переглянути на сторінці "Довідник товарів").


Як користуватися

Вирівнювання кодів

Функція вирівнювання нулів дозволяє видалити всі незначні нулі (ті, що дописані перед кодом товару) в кодах обраної групи товарів або всього довідника товарів.


Зміщення кодів

Зміщення кодів виділеної групи товарів або всього довідника рекомендується проводити у два етапи: видалення існуючих, а потім привласнення нових кодів.

службові/групове_редагування_зміщення_кодів.txt · Востаннє змінено: 2022/08/26 15:38 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki