Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

рекомендації:заборона_продажу_в_мінус

Продаж у мінус, що робити та як виправити.

Продаж у мінус

Коли на складі товару немає та його продають, то продаж не блокується, в результаті товару на складі ставати менше нуля, як на фото:

Як виникає продаж у мінус?

Найчастіше, продаж мінус виникає через помилки персоналу. Помилки можуть бути або механічні, або пов'язані з НЕ розумінням принципів обліку. Найпопулярніші:

  1. Пересортиця. Приклад: фактично купують рожевого слона, а касир помилково в чеку пробиває фіолетового слона. В результаті, коли реально куплять фіолетового слона, він буде проданий вже в мінус, а рожевий слон буде в наявності на складі.
  2. Прихід товару з помилками у кількості. Якщо товар надійшов на склад, а документ “Надходження товарів та послуг” не створили у програмі Unipro, або створили, але кількість написали помилкову.
  3. Продаж та інші складскі документи з помилками у кількості. Якщо при продажі касир увів кількість більшу за фактичну. Це стосується інших документів (переміщення, списання, виробництво тощо)
  4. Видалення/редагування документів. Якщо були видалені документи, наприклад Прихід, або змінили кількість документів.

Чому не можна блокувати продаж у мінус?

Тут принцип такий: якщо товар є фактично у магазині, то не можна блокувати його продаж. Тобто якщо клієнт стоїть біля каси з товаром, то він повинен його купити. Якщо касир скаже: “Ми не можемо вам продати!” - Це прямий збиток власника магазину.

Іноді власники магазинів розраховують, що помилок персоналу ніколи не буде і кількість у програмі завжди співпадатиме з фактичною кількістю товару. А як ви вважаєте, таке можливе?

стаття не закінчена…

рекомендації/заборона_продажу_в_мінус.txt · Востаннє змінено: 2022/05/04 16:46 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki