Unipro

документація

Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту

Переклад цієї сторінки:

рекомендації:використання_ваг_замість_принтера

Використання ваг Штрих-Принт для маркування штучної продукції (замість принтера етикеток)

У випадках, коли потрібно промаркувати штучні товари (товари, які продаються в штуках) етикетками зі штрихкодом, замість принтера етикеток можна використовувати ваги Штрих-Принт.

Таке використання має ряд незручностей, пов'язаних з тим, що не можна надрукувати кілька етикеток і вже потім наклеїти їх на товар, не можна задати шаблон етикетки, відмінний від шаблону у вагах, не можна використовувати інший розмір паперу, ніж встановлений у вагах.

Але якщо потреба в маркуванні штучних товарів невелика, і ваги знаходяться неподалік оператора, це рішення дозволяє заощадити значну суму на відмові від покупки принтера етикеток.

Як користуватися

При створенні товарів слід пам'ятати, що їх коди повинні потрапляти в діапазон вагових товарів, причому різні моделі ваг Штрих-Принт підтримують різну кількість кодів (від 5500 до 22000 артикулів). Створення товарів докладно описано у статті Довідник "Товари".

Запрограмувати ваги новою базою товарів, ввести на вагах код товару та надрукувати етикетки. (Введення коду товару здійснюється із цифрової клавіатури, після чого потрібно натиснути кнопку “#”, наприклад: 13 # для товару з кодом у базі 13).

рекомендації/використання_ваг_замість_принтера.txt · Востаннє змінено: 2022/08/08 15:12 повз ipostalatii

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki